NA PREDAJ Rodinný dom v Topoľčanoch Topoľčany, Nitriansky kraj

148,000 €
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Obytná plocha (M 2)
190
Izby
4
Kúpeľňa
1
Spálňa
1
Garages
1

Priestor

  • Pozemok: 900
  • Rok výstavby: 1972

Vybavenie

  • Garáž
  • Záhrada

Popis

Realitná Spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj rodinný dom v Topoľčanoch.

– Rok výstavby : 1972
– Úžitková plocha domu je 190m2 a rozloha pozemku 900m2
– Dom je dvojpodlažný a má 4 izby. Súčasťou prízemia je kuchyňu s jedálňou, komora, obývačka a toaleta. Na poschodí sú 3 izby, jedna izba je vybavená vstavanou skriňou a balkónom s výhľadom do záhrady, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatná toaleta, úložný priestor ktorý sa dá prerobiť na ďalšiu menšiu izbu. Pivnica kde sa nachádzajú dva kotle pričom jeden je aktívny a druhý záložný a malá povala.
– Dom je postavený z kvádrov a v roku 1994 prebehla hĺbková rekonštrukcia pri ktorej bolo menené nasledovné : nová strecha pokrytá kanadským šindlom, v celom dome plastové okná, plastové dvere, podlaha v dome kombináciou dlažby a linolea (linoleum bolo položené v roku 2014 ) , podlahové kúrenie, klimatizácia v dvoch izbách, vodoinštalácia, elektrické rozvody ( aj 380V), zateplenie, omietky, fasáda, v roku 2014 bol nanovo vymaľovaný interiér, vymenené zásuvky a vypínače za nové.
– Z domu do záhrady sa dostaneme prechodom ktorý je v kuchyni. Nachádza sa tu studňa, skleník, gril, letná kuchyňa, altánok, postrekovanie, garáž pre dve autá na diaľkové ovládanie a tak isto aj vstupná brána je na ovládanie.
– Mesačné náklady sú približne 150e.
– V blízkosti sa nachádza Základná škola, Stredná odborná škola agrotechnická, Obchodná akadémia, Stredná odborná škola techniky a služieb, zástavka MHD, potraviny.

V rámci sprostredkovania náš klient získava kompletný právny servis, kolky na kataster a samozrejme možnosť financovania hypotekárneho úveru

Kontaktovať makléra

Marek Vaško

Spoluzakladateľ firmy / Maklér

YouTube