NA PRENÁJOM 4izb.byt v centre mesta Trnava Trnava, Trnavský kraj

650 €
Typ nehnuteľnosti: 4. izbový byt
Obytná plocha (M 2)
120
Izby
4
Kúpeľňa
1

Popis

Realitná spoločnosť Time4dreams

Vám ponúka na prenájom nezariadený 4.izbový byt priamo v centre mesta Trnava

– celková výmera bytu je 120m2, byt sa nachádza na 1.poschodí bytového domu, dispozične pozostáva z chodby, menšieho kuchynského kúta, kúpeľne v ktorej je sprchovací kút, umývadlo a toaleta a zo štyroch veľkých miestností.  Disponuje dvomi balkónmi,  jeden je orientovaný priamo do ulice mesta a druhý do dvora. Do bytu sa vchádza z hlavnej ulice Štefániková  cez veľký dvor, kde je v zadnej časti dvoru zeleň, vysadené stromy, kde sa dá v lete oddychovať, popíjať čajík, či kávička( dá sa tam teda vytvoriť príjemné posedenie). Byt má elektronického vrátnika a je tu možnosť dať si priamo z ulice na bránu svoju reklamu.

– byt sa prenajíma nezariadený a je vhodný ako na bývanie pre majiteľa firmy, managera, sídlo firmy, kancelárske účely, môže v ňom byť ordinácia lekára, tanečné štúdio, tetovacie štúdio, fitness centrum, detské jasle a podobné podnikateľské záležitosti. Nie je teda určený na bývanie rodiny s deťmi! A taktiež nie je vhodný na reštauráciu ap. Pod bytom sa nachádza pivnica o celkovej výmere 80m2, kde je možnosť uskladnenia tovaru ap. Cena za prenájom pivnice je 100,-€ mesačne.

-byt má samostatné merače na plyn a elektriku, ktoré si budúci nájomca napíše na seba. Voda sa platí štvrťročne podľa podružného merača.

-parkovanie je verejné

-Cena mesačného nájmu je 650,-€ bez energií

-Zábezpeka je trojmesačná a je v cene mesačného nájmu.

-Nájomná zmluva sa podpisuje na min.obdobie jedného roka, pri nedodržaní podmienky bývania jedného roka sa nevracia jeden depozit vo výške 650,-€.

Výhody: Krásny slnečný byt priamo v centre mesta, kde sú všetky obchody, služby,  banky, kaviarne , reštaurácie, pošta ap. Najlepšie miesto pre Vaše podnikanie!

Ak Vás tento byt oslovil, kontaktujte ma prosím :

 

Pastorková Dagmar

0907 983 439

pastorkova@time4dreams.sk

 

Kontaktovať makléra

Maklér na PRENÁJMY nehnuteľností Trnava, Senec, Bratislava a okolie





YouTube